- Ülevaade
- Sarnased tooted
Pikkus: 140 mm
Laius: 52 mm
Kõrgus: 11 mm
Kaal: 105 g
RoHs: ei ole kohaldatav
Reach: ei sisalda SVHC aineid
Pind: hall atramentiseeritud
Käepidemed: libisemiskindla plastikust kattega
Augu suurus: 8–13 mm
Stiil: DIN 5256 C, sirged lõuad
Liitekujundus: Polditud liigend
Otsad (diameeter): 0,9 mmÜlimalt vastupidav ja pidevaks kasutamiseks mõeldud: kuni 10 korda pikem tööiga võrreldes pööratud otstega
Sisestatud otstega usaldusväärseks tööks
Keermega liigend – tangide täpne, lõtkuta töö
Libisemisvastane plastkate käepidemetelLühike paigaldusaeg, pikk kasutusiga
Täpsed tangid stopperrõngaste hoidmiseks ja paigaldamiseks väikestesse võllidesse.
Nii käsitöödes kui ka tööstuses on protsesside tõhusus edu võtmetegur. Paigaldusaeg = tootmisaeg. Täppistangid säästavad aega. Professionaalsed tööriistad, nagu Knipex 48 11 J0 täppis-stoppertangid, võimaldavad stopperrõngaid kiirelt ja tõhusalt paigaldada ning eemaldada. Äärmiselt stabiilsed, külmalt vormitud otsad haaravad kindlalt stopperrõnga kinnitusaasadest ja hoiavad neid kindlalt tangide küljes.
Äärmiselt stabiilsed, integreeritud otsad: vedruterasest traadist pika kasutuseaga
Knipex 48 11 J0 täppis-stoppertangide otsad on stabiilsuse poolest ületamatud. Need on valmistatud suure tihedusega siledast vedruterasest (klaveritraadist), kinnitatud tangide külge ja tihendatud külmvormimise teel. Need tangid sobivad suurepäraselt näiteks mootori kapitaalremontidel kinni jäänud stopperrõngaste eemaldamiseks või masstootmisliinidel stopperrõngaste paigaldamiseks.
Polditud, lõtkuta liigend täpseks ja delikaatseks tööks
Knipex 48 11 J0 täppis-stoppertangide polditud liigend võimaldab täpsemat reguleerimist kui needitud liited. See tagab sujuva liikumise ilma lõtkuta. See on eriti kasulik kitsastes paigaldusolukordades ja väikeste stopperrõngaste puhul. Manuaalset jõudu saab suurepäraselt kontrollida.
Ülevaade
Täppis-stoppertangid väikeste sisemiste stopperrõngaste jaoks võllidel
Stopperrõngaste paigaldamiseks/eemaldamiseks Ø8–13 mm võllidele
Kroomvanadium-elektriterasest tangid, õlikarastatud ja tugevdatud
Otsad suure tihedusega vedruterasest (klaveritraadist), Ø0,9 mm
Suured, sirged kontaktpinnad libisemiskindlate nurkade taga
Hall atramentiseeritud tangid; peeneks viimistletud pea
Käepidemed libisemiskindla plastikkattega
Pikkus: 140 mm
Netokaal: 105 gTäpsed stoppertangid Knipexilt – ideaalne tööstusele
Knipex täppis-stoppertangid toodetakse kõrgeima materjalikvaliteedi ja töötlustasemega. Klaveritraadi otsad kestavad kuni 10 korda kauem kui treitud otsad. Knipex täppis-stoppertangide valik on lai, kuna need tangid on end tööstuses tõestanud. Igapäevaselt tööriistu kasutavad professionaalid eelistavad kvaliteeti, mis võimaldab töötada kergelt ja turvaliselt ning peab vastu aastatepikkusele intensiivsele kasutusele. Tangid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, töödeldud täpsete masinatega ja karastatud hoolika kuumtöötlusega. Kõik Knipex tangid kajastavad üle 130-aastast erialast kogemust.
- Lisa võrdlusesse
Knipex stoppertangid sisemistele stopperrõngastele puuraukudes 40-100 mm
Tarneaeg: 2-3 nädalat24.22 €Lisa võrdlusesseKnipex 90° stoppertangid sisemistele stopperrõngastele puuraukudes 19-60 mm
Tarneaeg: 2-3 nädalat22.75 €Lisa võrdlusesse-30%Knipex stoppertangid välistele stopperrõngastele 10-25 mm
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva - Kontoris olemas21.72 €15.30 €