keri üles
EsilehtKäsitööriistadTangidLõiketangidKnipex suure jõuga diagonaallõikur, plastkattega 74 01 160

Knipex suure jõuga diagonaallõikur, plastkattega 74 01 160

Tootekood: 7401160
30.93 €
Ilma KM-ta 25.35 €
Viimase 30 päeva
madalaim hind 30.93 €
Tööriistamaailma ladu, Lepatriinu tee 4, Jälgimäe: 0 tk
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Kogus:+
Lisa võrdlusesse
Saada sõbrale
Lisa ostukorvi
  • TRANSPORT:
  • Pakiautomaati alates 2.59 €
  • Kulleriga 4.99 €
  • Tulen ise järele 0 €
  • Ülevaade
  • Sarnased tooted
  • Pikkus: 160 mm
    Laius: 53 mm
    Kõrgus: 16 mm
    Kaal: 178 g
    RoHS: ei ole kohaldatav
    REACH: ei sisalda SVHC-aineid
    Pind: must atramentiseeritud
    Käepidemed: plastkattega
    Pea: poleeritud
    Lõikeservad: kaldservadega


    Väga suurt vastupidavust nõudvateks töödeks ja pidevaks kasutamiseks
    Suur lõikejõudlus minimaalse jõupingutusega tänu optimaalsele lõikeserva nurga ja ülekande suhtele
    Täpsed lõikeservad täiendavalt induktsioonkarastatud (lõikeserva kõvadus ca 64 HRC), kõigi traaditüüpide, sealhulgas klaveritraadi lõikamiseks

    Kõrge jõudlusega diagonaallõiketangid raskeks ja pidevaks kasutamiseks

    Usaldusväärsed abilised professionaalidele: vastupidavad ja tugevad

    Knipex 74 01 160 kõrge jõudlusega diagonaallõiketangid on käsitööliste seas kõrgelt hinnatud tänu nende suurele lõikevõimele ja vastupidavusele. Neid kasutatakse sageli autotööstuses, ehitusplatsidel ja tööstuses.

    Vaatamata kompaktsusele (pikkus vaid 160 mm) lõikavad need tangid vaevata kõvasid materjale, näiteks klaveritraati kuni Ø 2.0 mm. Tangid sobivad ideaalselt kaasaskantavateks tööriistadeks, mahutudes hõlpsasti tööriistakottidesse ja -kastidesse.

    Kerge kaal, optimaalne ergonoomika ja 20% energiasääst

    Knipex 74 01 160 tangid pakuvad paremat jõudluse ja jõu suhet võrreldes tavaliste samas suuruses diagonaallõiketangidega.

    Tangide lõikeservade, liigendi ja käepidemete geomeetria on optimeeritud maksimaalse tõhususe saavutamiseks. Tänu ergonoomilisele disainile on need tangid suurepärane valik pidevaks ja raskeks kasutamiseks, näiteks montaažitöödel. Käesõbralikud, libisemiskindla plastkattega käepidemed lisavad mugavust ja tagavad kindla haarde. Tööriista kerge kaal (vaid 178 g) muudab selle hõlpsasti kasutatavaks ka pikaajalistel töödel.

    Lühike ülevaade

    Kompaktsed kõrge jõudlusega diagonaallõiketangid sepistatud liigendi teljega
    Lõikavad klaveritraati (vedrutraati) kuni Ø 2.0 mm
    Suur kvaliteet kompaktses formaadis: pikkus ainult 160 mm
    Kerge kaal (178 g) kõrge lõikevõime suhtes
    Lõikeservade kõvadus umbes 64 HRC
    Valmistatud kõrgete standardite järgi, tagades optimaalsed tulemused ja pika tööea
    Libisemiskindlate plastkattega käepidemed
    Kroomvanadiumteras, sepistatud ja mitmeastmeliselt õlikarastatud

    Täpne lõikamine keskmise kõvadusega ja kõvadele juhtmetele ning klaveritraadile

    Diagonaallõiketangide kvaliteet ilmneb nende lõikeomadustes. Knipex 74 01 160 kõrge jõudlusega diagonaallõiketangid tagavad parima lõikejõudluse. Need on valmistatud Saksamaal toodetud kvaliteetsest kroomvanadiumterase tööriistaterasest. Lõikeservade teravus ja täpselt optimeeritud nurgad tagavad, et materjal lõigatakse alati puhtalt. Kõrge lõikeservade kõvadus (64 HRC) ja sepistatud liigendi telg tagavad suure stabiilsuse ja pika kasutusea.

    Knipex – üle 130 aasta kogemust ja kvaliteeti igas tööriistas!